سود آوران مالی
جستجو در :
مقالات
محصولات

درباره ما

About Us

موسسه سودآوران مالی با یاری خداوند متعال آرزو دارد با افزایش سطح اطلاعات مالی و مالیاتی مدیران و حسابداران در بازار کسب و کار موجبات سودآوری کارفرمایان ، مشاغل و اصناف شده و موازی با آن ، با کسب درآمد بیشتر موجبات رفاه زندگی شخصی خود را فراهم نمایند .گروه سودآوران مالی قصد دارد با تلاش بی وقفه و مستمر و به پشتیبانی تجارب و دانش تیم حرفه ای خود بستری فراهم نماید که تا مخاطبان با اعتماد کامل همراه سودآوران مالی شده و ما را به عنوان یک مرجع تخصصی مطمئن و قابل اتکاء درحوزه حسابداری و مالیاتی قبول نمایند .

سودآوران مالی /

چرا سودآوران مالی را انتخاب کنید ؟

? Why Choose Financial Profiters

در حال حاضر انبوهی از اطلاعات و مقالات آموزشی توسط موسسات و اشخاص مختلف براحتی در دسترس دانشجویان ، مدیران و مشاوران و فعالان اقتصادی قرار دارد که از میان آنها تنها تعداد اندکی از منابع آموزشی اصول استاندارد آموزش را رعایت میکنند . اگر قرار باشد متن قوانین ، مقالات و کتب آموزشی بدون تحلیل و تفسیر کارشناسی بازنویسی شود ، مطالعه منبع اطلاعات کم هزینه ترخواهد بود . فرض کنید قوانین مالیاتی به مثابه خیابان های یک شهر است ، زمانی که قصد مسافرت از یک شهر به شهر دیگر را دارید ، رسیدن به مقصد از طریق بزرگراه ساده تر و سریعتر انجام میشود ، اما اگر از جاده قدیمی تر استفاده کنید در طول مسیر مخاطرات و سختی های بیشتری دارید و زمان بیشتری هم سپری میکنید .
گروه سودآوران مالی قبل ازشروع فعالیت خود تحقیقات گسترده ای در خصوص شیوه های استاندارد آموزش و روش های اصولی انتقال اطلاعات به دانش پذیران و مخاطبان خود انجام داده است ، نتیجه این تحقیقات نشان میدهد افرادی که قصد پیشرفت شغلی و کسب درآمد بیشتر از حوزه حسابداری و مالیاتی را دارند باید ۳ هدف اصلی داشته باشند :
 ۱- مطالعه مستمر
۲- افزایش سرعت یادگیری موضوعات
۳- اجرای بدون نقص قوانین و دستورالعمل ها
​​​​​​​

در نگاه اول بسیار ساده به نظر میرسد ولی با کمی تأمل و دقت متوجه می شوید که رسیدن به این ۳ هدف نیاز به تلاش و ممارست بسیار دارد .
همراه موسسه سودآوران مالی باشید تا شما را در رسیدن به پیشرفت و تعالی یاری کنیم .  

Arash Fanaeyan

موسس و صاحب امتیاز سودآوران مالی​

Founder and franchisee of financial profiteers

سودآوران مالی / آرش فنائیان

از زمان دبیرستان علاقه خاصی به رشته حسابداری داشتم و زمانی که در سال اول دانشـگاه در یکی از هــتل های بزرگ تهران به صـورت پــاره وقت مشــغول به کار شدم با تــوجه به اطـلاعات انـدکی که در دانشـگاه کسـب کرده بودم یکـسال بیشتر دوام نیاوردم و کار را رها کردم تا بیشتر به درس متمرکز شـوم ، در حین تحصیل در تولـیدی ها و فروشــگاه های کوچک کار میـکردم تا هزینه دانشگاه رو تأمین کنم . بعداز تحــصیل در یـــکی از نماینــدگی های ایران خــودرو به عــنوان کارمند حسابداری مشغول و در طول ۵ سال با مباحث حــسابداری صنــعتی و حسابداری انبار آشنائی پیـدا کردم . در سال ششم با ورود به شرکت پیمانکاری ساختـــمان مــتوجه اهمــیت و گستردگی موضوعات حسابداری پیـمانکاری و مباحث مالیاتی شدم و این علاقمندی موجب شد تا به امروز و با سمت مدیرمالی در آن شرکت مانـدگار شوم .

انگیزه یادگیری

در اوایل کار در شرکت پیمانکاری ، همکاری داشتم که تکالیف مالیاتی شرکت را بر عهده داشت و متأسفانه به هیچ وجه اجازه ورود و یادگیری موضوعات مالیاتی را به دیگران نمیداد . داشتم ناامید می شدم ولی این چالش انگیزه ای شد تا به خودم ثابت کنم که من هم میتوانم یک کارشناس و مشاور مالیاتی شوم . اعتماد به نفس ، تلاش مستمر در یادگیری ، صبر و ممارست بسیار موجب شد که امروز مشاورمالیاتی چندین شرکت بزرگ و کوچک هستم . سودآوران مالی را تأسیس کردم تا تجربیات خود را اختیار دیگران قرار دهم و سهم کوچکی در پیشرفت شغلی کارمندان حسابداری ، مدیران مالی و مشاوران مالیاتی ، شرکت ها و صاحبان کسب و کار که به نوعی نیاز به آموزش و پشتیبانی دارند داشته باشم .

خدماتی که ارائه میدهیم

O u r s e r v i c e s

مخاطبان ما

O u r a u d i e n c e

دانشجویان حسابداری

سود آوران مالی

یکی از مشکلات دانشجویان رشته های مالی و حسابداری محتوای غیر کاربردی ارائه شده است . روش درست تحلیل مسائل به دانشجو آموزش داده نمی شود و دانشجو فقط حفط میکند که بدهکار چیست و بستانکار کیست . دانشجو در طول دوران تحصیل به جز جزوه هایی نخ نما شده و کتاب های درسی قدیمی با سرفصلهای ۲۰ ساله با چیز دیگری آشنا نمیشود و فقط در پی دریافت مدرک است.
سودآوران مالی تلاش دارد با ارائه مباحث اجرائی حسابداری و آموزش نکات کاربردی کتب درسی دانشگاه از طریق ارائه مقالات و محصولات دیجیتال و برگزاری دوره های آموزشی ، جبران اوقات تلف شده دانشجویان در کلاس های درسی دانشگاه باشد .

صاحبان مشاغل و کسب و کارها

سود آوران مالی

عدم اطلاع از قانون های مالیاتی باعث ایجاد مشکلاتی در انجام تکالیف مقرر و عدم پرداخت به موقع مالیات توسط اشخاص حقیقی و صاحبان کسب و کار شده است . اشراف بر قانون مالیاتی باید مورد توجه قرار گیرد که در این رابطه باید کلیه دستورالعمل های مالیاتی و مباحث مورد نیاز این مخاطبان به صورت ساده و قابل درک و کاربردی آموزش داده شود . سودآوران مالی فایل های آموزشی اختصاصی و کاربردی انواع مشاغل را به صورت جداگانه برای هر شغل در خلال مقالات و محتوای آموزشی خود ارائه نموده است و امید دارد جهل قوانین موجب پرداخت مالیات ناعادلانه نشود .

مدیران مالی و کارفرمایان

سود آوران مالی

سودآوران مالی با بررسی سایت های سازمان امورمالیاتی کلیه مصوبات و قوانین را به صورت روزانه استخراج کرده و پس از تفسیر دقیق و کارشناسی دستورالعمل ها ، بخشنامه ها ، آیین نامه ها ، آرای شورای مالیاتی ، آرای دیوان عدالت اداری ، مطالب را جهت استفاده مدیران مالی و کارفرمایان ارائه مینماید .

فرصت ویژه برای دانشجویان حسابداری

گروه سودآوران مالی یک امتیاز ویژه برای دانشجویان برگزیده دارد .
حضور فیزیکی در شرکت ها به مدت یک فصل جهت مشاهده وانجام کلیه فرآیندهای حسابداری و مالیاتی